بهتره از اينجا شروع كنم كه “دووج” در گويش مازني يعني دوختن! من دووج رو دوست دارم چون از خاطره ی سوزن و نخ و انگشتدانه ي زنان سرزمينم براومده.
ايده ي خلق دووج در ذهن من مثل يك بذر كوچيك بود در دل تاريكي خاك، بذر يك رويا كه در درونم هر روز رشد كرد . داستان دووج ازیک تجربه شروع شد.

تجربه ي خرید هميشه لذت بخشه ، بخصوص برای خانمها!
و برای من مثل همه ي شما، تجربه خرید در خارج از ایران لذت بخش تر بود.
اما رنگ دنیام عوض شد
یکباره قیمت ارز تغییر کرد ، مسافرت و خرید کالای خارجی و برند سخت تر شد. قوانین قرنطینه کشورها و بسته شدن پروازها، هم امکان سفر آسوده و مفرح را به حداقل رسوند. پس دیگه امکان خرید به صرفه ي لباس هایی خوش طرح و با دوخت خوب ديگه وجود نداشت و دنیام از همه ی اون رنگ ها و طرح های زیبا خالی شد.
اما من بلد بودم دنيا رو رنگ کنم، بیست سال بود که داشتم با طراحی گرافیک ، فرم و طرح خلق میکردم و رنگ میپاشیدم به فرم ها و طرح هایی که میساختم. پس تصمیم گرفتم دنیای خودم و امثال خودم را دوباره پر از رنگ ها و طرح های قشنگ کنم. با این تصمیم نطفه ي دووج بسته شد.

در ابتدا شروع کردم به طراحی لباس برای خودم!
نتیجه کارهام مورد توجه اطرافیانم قرار گرفت چون که رنگ و ترکیب بندی رو خوب میشناختم و باشروع تولید برای دوستان نزدیکم، راه پیش روبرام روشن تر شد و این سرآغاز فعالیت مجموعه تولیدی من بود.
افراد متخصص در زمينه ي طراحي لباس، طراحي الگو ،برش و دوخت و كارشناس پارچه را شناسایی و جذب کردم . تا بتونم به شما سلام کنم
مانترای همیشگی دووج :
”خلاقيت در طراحی ، تطابق با ترندهای روز دنیای مد، فاخر بودن استایل و تنخورعالی بر اساس الگوهای استاندارد ” است.
تعهد دووج
دوج تلاش ميكند تا با تاكيد بر كيفيت و زيبايي ، در حوزه ي توليد پوشاك، متفاوت ترین و مطمئن ترین انتخاب شما باشد. و همواره شیوه های فروش متنوعی را در اختیار خانواده خود ( شما ) قرار دهد.
گارانتی محصولات دووج ،خرید آنلاین آن را برای شما تبدیل به یک تجربه لذت بخش و مطمئن خواهد کرد.