بلاگ

چطوری با رنگ زرد لباس سِت کنیم؟

خوشپوشی

چطوری با رنگ زرد لباس سِت کنیم؟

همانطور که میدونید ، یکی از رنگ های اصلی رنگ زرد است. این رنگ جزو دسته رنگ های گرم محسوب میشه. ما خورشید رو با این رنگ می شناسیم. این رنگ از درخشندگیه زیادی بر خورداره و انرژی و تحرک زیادی داره.این رنگ

رو به عنوان رنگ اخطار و خطر نیز می شناسند

و به علت درخشندگی زیادش میتونه توجه رو به خودش جلب بکنه. این رنگ طیف گسترده ای داره که هرکدوم میتونن در کنار رنگهایی دیگه زیبا بشه. امسال هم این رنگ یکی از رنگ های سال شده و برای همین هم لازم دونستیم یه پست از سری پست های خوشپوشی روبهش اختصاص بدیم .

ست لباس زرد و بنفش

بهتره اول بریم سراغ رنگ بنفش چراکه رنگ بنفش مکمل اصلی رنگ زرد است و این ترکیب در کنار هم ترکیب رنگ کاملی رو ایجاد می کنه .پوشیدن لباس این دو رنگ با هم حس کمال و جذابیت بالایی رو منتقل میکنه و اگر دنبال این هستید که در مهمانی ها خاص باشید و بدرخشید ،این ترکیب رنگ شما را به هدفتان میرساند.

ست لباس زرد و رنگ های پاستیلی

شیکپوشی

رنگ زرد هم در کنار رنگ های پاستیلی مثل صورتی به شکلی عمل می کنه که باعث درخشندگی بیشتر رنگ زرد میشه و رنگ های پاستیلی که اینجا بیشتر جلب توجه میکنه. و باعث میشه رنگ زرد در کنارش بیشتر و مهم تر جلوه کنه . این ترکیب رنگ لباس بسیار مناسب دختر خانم های جوان هست .

ترکیب لباس زرد و سبز

رنگ زرد و سبز برای لباس هم میتونه ترکیبش هم به شما حس شادی و گرما و تحرک رو القا کنه و هم میتونه ترکیب خنثی ای باشه و این به علت همون تیرگی و روشنی این رنگ هاست . این دو رنگ در طبیعت زیاد کنار هم قرار گرفتند مثل گل قاصدک زیبا وسط چمن ها که در بهار منظره ای خیلی چشم نواز درست میکنه. استایلتون رو گاهی به طبیعت نزدیک کنید تا بدرخشید و جذاب باشید.

ست لباس زرد و آبی

رنگ زرد

یکی از بهترین ترکیب رنگ هایی که میشه ایجاد کرد در لباس، ترکیب رنگ زرد و آبی است. این رنگ ها در همه ی حالت های رنگی درکنار هم زیبا جلوه میکنه و تضاد رنگیه مناسب و متعادلی در کنار هم داره. این به این معنیه که شما هر رنگ زرد رو با هر رنگ آبی ست کنید، ترکیب رنگ زیبایی و ایجاد کرده  و به شما احساس اعتماد به نفس بالایی میدهد.

ترکیب لباس زرد و خاکستری

رنگ سال

در آخر هم نوبت به دو رنگ سال 2021 میرسه. رنگ پر کاربرد خاکستری در کنار زرد میتونه باعث بشه که رنگ زرد خیلی خودش رو نشون بده. این رنگ رنگ خنثی است و خاصیت هر دو رنگ سیاه و سفید رو داره که باعث تمرکز روی رنگ کناریش میشه. به همین علت شما میتونید از رنگ خاکستری بسیار استفاده کنید و رنگ زرد مورد نظرتون رو مثل لیمویی خردلی و … با اون ترکیب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *