بلاگ

چطور شیک بپوشیم و خوش استایل باشیم

شیکپوشی

چگونه همیشه بدرخشیم و جذاب باشیم؟

نکته های خوش پوشی

اکثر خانم ها معتقدند که با وجود مشغله های فراوان و مسئولیت های شغلی و خانوادگی نمیتوانند و امکان ندارد که هر روز خوش پوش و جذاب باشند. معتقدند که تقریبا غیرممکن است!!!!

اگه شما هم براتون مهمه که شیک بپوشید و خوش استایل باشید ، کافیه مطالب مربوط به نکته های خوشپوشی که ما براتون تهیه کردیم و به طور مرتب اینجا در دسترس شما قرار داده میشن رو بخونین تلاش ما براینه که یک سری نکته های ساده ای رو به شما بگیم تا با رعایت اونها همیشه بدرخشید.

 چیزهای قدیمی باید بروند

اولین قدمی که برای شیکپوشی باید بردارید این هست که یه سری به کمد لباس تون بزنید.اینجا همان جایی ست که بایدشروع کنید، یک بررسی دقیق داشته باشید !! و یک سوال مهم از خودتون بپرسید اگر این کمد لباس یک فروشگاه لباس بود و شما وارد آن می شدین ،کدام لباس را میخریدین؟بله درسته این سوال ظاهرا ساده است ولی در عمل کارایی بالایی دارد. میخواهید بیشتر کمکتون کنیم؟ پس اجازه بدیدسوال رو به شکل زیر تغییر بدیم تا راحت تر تصمیم بگیرید: از خودتان بپرسید آخرین باری که این لباس رو پوشیدم کی بوده؟ آیا واقعا این لباس را دوست دارید یا صرفا چون گرون خریدین اون رو نگه داشتین؟ کدام لباستون را وقتی میپوشید احساس خوبی دارین؟ کدام لباس راهیچوقت نتونستین خوب سِت کنین ؟ یا کدام لباس دیگه براتون کارایی نداره؟

میبینید؟ وقتی از خودتون این سوال ها رو بپرسید ، خیلی از لباس های موجود در کمدتون رو انتخاب نمیکنین. اونها فقط باعث شلوغی کمدتون شدن و هر بار برای تصمیم گیری باید وقت بیشتری بگذارید تا بین این همه شلوغی لباس مناسب استایلتون رو پیدا کنید.

نکته های شیکپوشی

پس یک تصمیم شجاعانه بگیرید و این لباس ها رو از کمدتون بیرون بیارید، بسته بندی کنید و یا به دوستانتون هدیه کنید و یا به خیریه ها اهدا کنید. مطمئن باشین قدم مفید و بزرگی در مسیر شیکپوشی برداشتین ازتون میخوایم که با سلسله مطالب مربوط به شیکپوشی ما همراه باشید تا در هر پست نکته ای رو با هم بررسی کنیم.

ساده بپوشید

در دنیای مد و فشن یکی از مهمترین رازهای شیک پوش بودن ، ساده پوشی است، این یکی از نکاتی هست که سلبریتی ها با استایل مونوکروم و ساده رعایت میکنند.

به فرم بدنتان توجه کنید

انتخاب لباس بر اساس فرم بدنی شما میتواند شما را بسیار شیکپوش نشان دهد درصورتی که دوست دارین بیشتر درمورد فرم بدنی تان بدانید این مطلب رو مطالعه کنید تا باتوجه به اندام تان بهترین انتخاب رو داشته باشین.

************************************************************************************************************

تولیدی لباس زنانه ی دووج در نظر داره تا در کنار کار تولید لباس های با کیفیت برای خانم های زیباپسند ایرانی، مطالب آموزشی و کاربردی هم در سایت خودش قرار بده. همچنین تولیدی دووج در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام نیز فعال است و از این لینک میتونین بهش دسترسی داشته باشین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *